Głosuj na nowe Podwórka Talentów NIVEA w Gdyni

Opublikowano poniedziałek, 4 czerwca 2018, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 4 czerwca 2018 07:51:39

Integrują, uczą poprzez zabawę, zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a co najważniejsze, stanowią świetną rozrywkę dla dzieci. Podwórka Talentów NIVEA to wyjątkowe miejsca, projektowane specjalnie z myślą o najmłodszych i ich rodzinach. Teraz dwa nowe mogą powstać w Gdyni. O tym, czy tak się stanie, zadecydują głosy internautów, które zbierane są do 21 czerwca. Klikajcie i pomóżcie spełnić dziecięce marzenia!

W tegorocznym konkursie biorą udział dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 51 zlokalizowana przy ul. Juliusza Słowackiego 53 oraz Szkoła Podstawowa nr 52 przy ul. Okrzei 6. O tym, czy we wskazanych miejscach powstaną nowoczesne i przyjazne place zabaw zdecydują internauci, którzy do 21 czerwca, oddadzą swój głos poprzez stronę https://podworko.nivea.pl/ lub posługując się aplikacją mobilną. Codziennie każdy chętny ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.
 

Strefy zabaw

 
Podwórka Talentów NIVEA, to przemyślane place zabaw dla dzieci. Każde składa się z trzech stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność najmłodszych.
 
Strefa sportowa zaprojektowana została tak, aby pielęgnować wspólny czas oraz dbać o kondycję i właściwy rozwój dziecka.
 
Strefa naukowa stworzona została z myślą o rozwijaniu wyobraźni oraz przyciąganiu do świata ciekawostek.
 
Strefa artystyczna ma zbliżać do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy.
 

Elementy wyposażenia

 
Atrakcje jakie czekają na najmłodszych na Podwórkach Talentów są imponujące.
 
Kubik Wspinaczka – to nietuzinkowa ścianka wspinaczkowa zachęcająca do wejścia na szczyt. Rozwija koordynację ruchową, gibkość, zwinność i orientację w przestrzeni. Kubik przełamuje również lęk wysokości.
 
Urządzenie do balansowania – rozwija zmysł równowagi i koordynacji ruchowej. Bawi i integruje.
 
Huśtawka „Bocianie gniazdo” – huśtawka dla kilku dzieci z wyjątkowym siedziskiem. Dostarcza wiele radości, ułatwia integrację oraz uwalnia wyobraźnię.
 
Gra Twister – zapewnia gimnastykę i świetną zabawę. Dzieci muszą utrzymać równowagę, dotykając dłonią lub stopą kolorowych pól, które wskazała wskazówka na tablicy.
 
Gra w skok w dal – tutaj dzieci mogą popisać się długością skoku, bawiąc się bardzo aktywnie. Zabawa wzmacnia siłę mięśni, rozwija koordynację ruchową oraz uczy współzawodnictwa.
 
Gra kapsle – dzieci mogą ścigać się w wyścigu kapsli na specjalnym torze. Pstrykając w kapsle, nie można wypaść z toru, bo to oznacza stratę kolejki. Gra rozwija koordynację ruchową oraz koncentracje i daje dużo radości.
 
Trampolina – to duża atrakcja dla najmłodszych rozwijająca koordynację ruchową i wzmacniająca mięśnie.
 
Przypomnijmy, że Akcja Podwórko Talentów NIVEA organizowana jest po raz 4. Do tej pory efektami akcji NIVEA są: 80 zbudowanych Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw, wyposażenie 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce i budowa 20 Podwórek Talentów NIVEA.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się