„Całe szczęście” że mamy konkurs!

Opublikowano środa, 13 marca 2019, ostatnia aktualizacja środa, 13 marca 2019 10:53:39

Zdarzało Wam się siedząc w kinie zastanawiać się jakby to było przenieść się do miejsca w którym znajdują się bohaterowie filmu? Mieliście ochotę - patrząc jak bohaterowie jedzą pyszności - skosztować tego co oni?

Zdarzało Wam się siedząc w kinie zastanawiać się jakby to było przenieść się do miejsca w którym znajdują się bohaterowie filmu?
Mieliście ochotę - patrząc jak bohaterowie jedzą pyszności - skosztować tego co oni?

Teraz będziecie mieli taką możliwość! Przed Wami wyjątkowy konkurs w którym do wygrania jest wspaniała kolacja w Restauracji Na Molo w Pucku, która "zagrała" w filmie. To właśnie tu spotkali się bohaterowie filmu na romantycznej kolacji! Wy także będziecie mieli taką możliwość.

Aby wygrać tę niepowtarzalną kolację wystarczy przyjść do kina w Gdyni na film „Całe szczęście”, odebrać kupon konkursowy i odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie szczęście?

Autora najciekawszej odpowiedzi nagrodzimy voucherem na romantyczną kolację dla dwóch osób w filmowej restauracji Na MOLO w Pucku. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Jesteśmy przekonani, że kolacja w Restauracji na Molo rozpieści nie tylko Wasze kubki smakowe, ale i pozostałe zmysły! Niewiele jest bowiem restauracji z tak pięknym widokiem! Nie pozostaje nam zatem nic innego jak tylko trzymać kciuki za Wasze odpowiedzi. No to co? Czas start! Regulamin konkursu na stronie www.helios.pl

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się