www.poradzimy.net - Gdyńska Internetowa Poradnia Uzależnień i Zachowań Ryzykownych

Opublikowano poniedziałek, 10 lutego 2020, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 10 lutego 2020 16:01:58

Jesteśmy specjalistami w kwestiach związanych z profilaktyką uzależnień, edukacją i wychowaniem.

 Oferujemy indywidualne porady psychologiczno-pedagogiczne online - zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Wszystkie zgłoszenia traktujemy w sposób indywidualny i staramy się, by nasze odpowiedzi były na tyle kompleksowe, na ile to możliwe.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób borykających się z trudnościami osobistymi, ryzykownymi zachowaniami - zwłaszcza uwzględniającymi substancje psychoaktywne bądź uzależnienia behawioralne (od czynności).

Kim jesteśmy:
  • Aleksandra Dymowska – psycholog, pedagog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym. „Przez kilka lat współpracowałam z instytucjami pozarządowymi, oferującymi m.in. wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży doświadczających trudności psychicznych oraz dorosłych będących w kryzysie psychicznym. Interesują mnie także podróże, aktywny wypoczynek oraz kino.”
  • Piotr Prósinowski – pedagog i autor tekstów naukowych z zakresu kultury popularnej. „Swoje zainteresowania skupiam wokół edukacyjnego zastosowania gier wideo,  literatury dziecięcej oraz młodzieżowej, jak i wykorzystania dramy w zajęciach z młodzieżą. Do innych moich zainteresowań należą między innymi grafika komputerowa i kreatywne pisanie.”
  • Ewa Wiśniewska – psycholog, szkoleniowiec, mediator, jest w trakcie kształcenia się na Psychoterapeutę Rodzinnego i Doradcę Systemowego. „Tematy, które są mi szczególnie bliskie to rodzicielstwo, bliskość oraz budowanie relacji z dzieckiem. Cenię sobie międzykulturowe doznania podróżnicze. Lubię smacznie zjeść i chciałabym mieć więcej czasu na gotowanie.”
  • Natalia Paderewska– pedagog resocjalizacyjny, partyworker, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. „Pracuję indywidualnie z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych. Ostatnio coraz częściej swoją uwagę skupiam na arteterapii. Przez jedenaście lat uczęszczałam do szkoły tańca, aktualnie czas wolny spędzam na praktykowaniu jogi. Szczególnie bliska jest mi szeroko rozumiana muzyka elektroniczna.”
  • Luiza Sendal – psycholog, trener. Prowadzę warsztaty i szkolenia‍ psychoedukacyjne, w szczególności dotyczące odpowiedzialnego używania mediów cyfrowych i technik uważności. W wolnym czasie grywam w gry RPG i pasjami pochłaniam książki z gatunku fantastyki socjologicznej (moją największą miłością, poza narzeczonym i psem, na zawsze pozostaną Orwell i Zajdel). Od kilku lat trenuję również amatorsko łucznictwo tradycyjne, które traktuję jako cudowny lek na stres.”
 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się