Masz kryzys? Zobacz, gdzie szukać pomocy!

Opublikowano wtorek, 19 maja 2020, ostatnia aktualizacja wtorek, 19 maja 2020 13:07:58

Zalewają Cię silne emocji, wręcz trudne do wytrzymania? Coraz częściej pojawiają się natrętne myśli, z którymi nie potrafisz sobie poradzić? Przeczytaj i zobacz, gdzie znajdziesz pomoc.

W obliczu jakiejś trudnej i gwałtownej zmiany w życiu, może nas nagle ogarnąć kryzys psychiczny. Dotychczasowe mechanizmy obronne i sposoby radzenia sobie przestają działać, a nasze funkcjonowanie ulega pogorszeniu lub załamaniu. Zalewają nas bardzo silne emocje: lęk, gniew, poczucie winy, poczucie wstydu, bezradność i bezsilność.

W dzisiejszym filmie edukacyjnym, przygotowanym w ramach Gdyńskiego Falochronu Pomocy, psycholog i psychoterapeuta Agnieszka Szczygieł doradzi, gdzie szukać pomocy i jakie są recepty na kryzys psychologiczny.
 

Osoby, które chciałyby porozmawiać ze specjalistą, proszeni są o kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod całodobowym numerem telefonu 58 622 22 22. Pomoc można również znaleźć na stronie www.gdyniawspiera.pl

W kolejnym odcinku dr Agata Cichoń-Chojnacka udzieli na czas pandemii porad nauczycielom. Emisja w czwartek, 21 maja o godz. 9:00.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się