Raz, dwa, trzy... Gdynia patrzy!

Opublikowano poniedziałek, 1 czerwca 2020, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 1 czerwca 2020 14:42:00

Drogie dzieci, oto kolejna atrakcja przygotowana dla was na Dzień Dziecka. Obecna sytuacja sprawia, że nie możemy was zaprosić na doroczny wielki rodzinny festyn, który jest naszą gdyńską tradycją, ale nic nie ogranicza wyobraźni i pomysłowości. Dlatego Gdynia w dniu święta dzieci bawi się na całego!


Przygotowaliśmy dla was bardzo ciekawy konkurs fotograficzny. Spójrzcie na dołączone zdjęcia. To niesamowite, w jaki sposób przedmioty z naszego otoczenia, elementy miejskiego krajobrazu czy znane nam doskonale pomniki zmieniają swoją funkcję i znaczenie. Wystarczy dać im… oczy!

Zapraszamy was do udziału w świetnej zabawie. Przygotujcie w domu (używając farb, kredek, kartonu, folii – czegokolwiek) parę oczu – możecie skorzystać z naszych fotograficznych podpowiedzi.

Znajdźcie interesujący was element, za pomocą przygotowanych wcześniej oczu, przytwierdzonych do wybranego przez was przedmiotu, możecie ożywić niemal każdą rzecz, nadając jej emocje. Jeżeli nie możecie wyjść na zewnątrz, z powodzeniem możecie wykorzystać otoczenie domowe.

Róbcie zdjęcie swojej pracy i prześlijcie je drogą mailową na podany w regulaminie adres. Nagrodzimy trzy najbardziej kreatywne prace.

Wszystkie szczegóły opisane są w zamieszczonym poniżej regulaminie, przeczytajcie go wraz z rodzicami.

Fotografie wraz z wypełnionym Formularzem rejestracyjnym podpisanym przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka należy nadesłać w formie elektronicznej na adres: biuro@gca.edu.pl z dopiskiem Konkurs „RAZ, DWA, TRZY… GDYNIA PATRZY!”.

Na wasze prace czekamy do 8 czerwca. Życzymy świetnej zabawy!
  • To niesamowite, w jaki sposób przedmioty z naszego otoczenia, elementy miejskiego krajobrazu czy znane nam doskonale pomniki zmieniają swoją funkcję i znaczenie. Wystarczy dać im… oczy!
    To niesamowite, w jaki sposób przedmioty z naszego otoczenia, elementy miejskiego krajobrazu czy znane nam doskonale pomniki zmieniają swoją funkcję i znaczenie. Wystarczy dać im… oczy!

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się