Dni otwarte pracowni AGULLA

Opublikowano wtorek, 8 września 2015, ostatnia aktualizacja wtorek, 8 września 2015 15:23:42

Bardzo serdecznie zapraszamy na dni otwarte pracowni AGULLA. To miejsce w którym zarówno dzieci jak i dorośli znajda dla siebie przestrzeń. W naszej ofercie są działania z obszaru psychoedukacji a także poszukiwania drogi zawodowej, wizerunku i stylizacji, twórczości i plastyki.

Chcemy towarzyszyć w odkrywaniu i wzmacnianiu potencjału, wspierać w trudnych sytuacjach i rozwiązywaniu problemów. Chcemy pokazywać różne drogi do pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego i twórczego życia. Prowadzimy grupy rozwojowe , warsztaty psychoedukacyjne i rozwoju osobistego. Inspirujemy do poszukiwań i odkrywania siebie, dajemy wiedzę i praktyczne umiejętności. W małych grupach, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, pozwalamy uczyć się i doświadczać, zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Wszystkie nasze propozycje to autorskie programy, prowadzone przez sprawdzonych i doświadczonych trenerów.

Można tu swobodnie i do woli eksperymentować ze sztuką i własną twórczością, działać, odkrywać, próbować, poznawać, rozwijać zainteresowania i pasje, być. Wierzymy, że nieograniczana twórcza aktywność, przynosząc radość i satysfakcję oraz dając ogromne odprężenie, silnie motywuje do podejmowania nowych wyzwań i pokonywania trudności.


W dniach 11-15.09 zapraszamy do nas na dni otwarte. Chcemy pokazac jak wygląda teraz AGULLA po zmianach i małej metamorfozie którą przeszła w wakacje. Chcemy przedstawić Wam nową ekipę pasjonatów odpowiedzialnych za prowadzenie przeróżnych zajęć w pracowni.

Zaplanowalismy dla Was w tych dniach szereg spotkań i przykładowych warsztatów żeby móc przybliżyc co będzie działo się przez kolejne miesiące u nas.WSTĘP I UDZIAŁ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH, ATRAKCJACH DARMOWY.

https://www.facebook.com/events/1530514470572294/

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się