Sklep internetowy Vestito Sport - odzież sportowa i akcesoria

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Hryniewickiego 10, 81-340 Gdynia
tel:
58 746 35 98
e-mail:
biuro@vestitosport.pl
www:
vestitosport.pl

Partner karty Gdynia Rodzinna.

Vestito Sport
zajmuje się sprzedażą sprzętu i akcesoriów sportowych wysokiej jakości. Sukcesywnie wzbogacamy ofertę w produkty sportów indywidualnych i już niebawem wprowadzimy produkty związane z turystyką, gimnastyką, sportami zimowymi oraz wieloma innymi profesjonalnymi sportami. Ubieramy kobiety, mężczyzn i małych sportowców, zarówno indywidualnie jak i drużynowo, nieustannie współpracując z klubami i akademiami sportowymi, szkołami, firmami i wszelkimi organizacjami związanymi z aktywnością ruchową.

Ponadto nieustanie przygotowujemy dla naszych Klientów wiele innych dodatkowych atrakcji w ramach oferty specjalnej: niebawem oddamy do Waszej dyspozycji autorski blog „Aktywni – żyj aktywnie!” współtworzony przez wybranych i nieprzeciętnych specjalistów z Trójmiasta, Program lojalnościowy Virtualnej Karty Vestito, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz inne dodatkowe działalności nieodzownie związaną z rekreacją i szeroko pojętym sportem. Dużym osiągnięciem naszej działalności jest otwarta we wrześniu 2013 roku Akademia Piłkarska Vestito, do której uczęszczają bardzo zdolni młodzi piłkarze z Gdyni.

    Vestito Sport współtworzą ludzie czynu, którzy nie boją się wyzwań, otwarci na innowacyjne rozwiązania, których fascynuje sport i zdrowy styl życia, a odnajdują się czerpiąc prawdziwe spełnienie w swoich pasjach sportowo-rekreacyjnych. Dlatego jesteśmy przekonani, że możemy stanąć naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i sprostać wszelkim zadaniom, gdyż dla załogi Vestito nie ma rzeczy niemożliwych.

Opis zniżek z kartą Gdynia Rodzinna: stały rabat w wysokości 15% na zakup produktów / towarów z oferty sklepu internetowego Vestito Sport www.vestitosport.pl

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Opis zniżek z kartą Gdynia Rodzinna: stały rabat w wysokości 15% na zakup produktów / towarów z oferty sklepu internetowego Vestito Sport www.vestitosport.pl

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się