Restauracja Zielona Tawerna

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Al. Jana Pawła II 11, 81-345 Gdynia
tel:
512 123 577
www:
www.tawerna-gdynia.pl
godz. otwarcia:
Jesteśmy otwarci przez cały rok, 24 godziny na dobę. Śniadania serwujemy od godziny 7:00 do godziny 12:00, a obiady od godziny 14:00.

Partner karty Gdynia Rodzinna
Tawerna, to zarazem restauracja oraz pub. Położona w samym sercu pięknej Gdyni, przy Skwerze Kościuszki. Tawerna to idealne miejsce dla miłośników morskich klimatów.

Stylizowany na pokład starego statku lokal oferuje szeroki wybór przysmaków kuchni morskiej i nie tylko. Największą popularnością wśród stałych bywalców cieszą dania rybne. To klimatyczne miejsce otwarte jest 24h/na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy na wyśmienite śniadania, obiady, kolacje, a także na muzykę na żywo - w tym Państwa ulubione szanty, w czasie których można posłuchać i pośpiewać najbardziej znane pieśni żeglarskie.
Wirtualny spacer po Tawernie

 

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Opis zniżek z kartą Gdynia Rodzinna:
- obiad rodzinny 2+1, przy zamówieniu dwóch dań głównych przez rodziców, dziecko otrzymuje obiad z menu dziecięcego gratis. Przy większej ilości dzieci jeden posiłek z menu dziecięcego otrzymują Państwo gratis. Promocja dla posiadaczy karty Gdynia Rodzinna obowiązuje w terminie od 1 września do 6 czerwca.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się