Wyższa Szkoła Bankowa Wydział Ekonomii i Zarządzania w Gdyni

adres:
ul. Śląska 35/37, 81-310 Gdynia
tel:
(58) 669 77 30
www:
www.wsb.pl/gdynia

Wyższa Szkoła Bankowa Wydział Ekonomii i Zarządzania w Gdyni

O uczelni

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku należy do największego w Polsce holdingu edukacyjnego, skupiającego aż 10 uczelni. Od 15 lat utrzymujemy się w czołówce szkół niepublicznych w regionie. Według pracodawców jesteśmy najlepszą uczelnią niepaństwową w województwie pomorskim (według rankingu „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw” przeprowadzonego w 2011 r.). Nasza wizja to przekazywanie wiedzy w sposób nowoczesny oraz kształcenie praktycznych umiejętności niezbędnych w świecie biznesu.

Z dniem 1 lipca 2013 r. Szkoła Wyższa Prawa i Dyplomacji w Gdyni została włączona w struktury Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Tym samym powstała jedna marka - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku.

Zobacz historię Wydziału Ekonomii i Zarządzania w Gdyni Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

Profesjonalizm poparty faktamiMedal Europejski
Wysoką jakość studiów w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku potwierdzają otrzymane akredytacje i wyróżnienia, m.in.:

  • prestiżowy Medal Europejski za kształcenie na studiach podyplomowych
  • rekomendacja gdańskiej loży Business Centre Club, która uznała WSB za firmę rzetelną i wiarygodną
  • akredytacje PKA oraz FPAKE
  • wysokie pozycje zajmowane od lat przez WSB w rankingach uczelni wyższych.prestiżowy Medal Europejski za kształcenie na studiach podyplomowychLogo BCC

Misja i rozwój
Misją Uczelni jest inwestycja w biznesową przyszłość swoich absolwentów, dlatego program studiów dostosowywany jest do wciąż zmieniających się warunków na rynku pracy oraz do oczekiwań pracodawców. Stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, dzięki czemu w 2010 roku Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku uruchomiła Wydział Ekonomii i Zarządzania w Gdyni. Od roku akademickiego 2011/2012 oferujemy także renomowane studia MBA.

Współpraca zagraniczna
Uczelnia inwestuje również w rozwój na polu międzynarodowym. Aktywna współpraca z ponad 40 europejskimi uczelniami wyższymi daje studentom WSB możliwość studiowania za granicą w ramach programu Erasmus. Z kolei słuchacze wybranych kierunków studiów podyplomowych mają szansę zdobyć certyfikat Franklin University.

WSB w Gdańsku jest też jedynym w województwie pomorskim Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym EBC*L. Na Uczelni funkcjonuje dodatkowo Centrum Językowe Forward, które zajęło 5 miejsce w kraju w kategorii „Największa liczba przeprowadzonych egzaminów LCCI w roku 2010/2011”.

Twój czas, Twoje miejsce, Twoja Uczelnia

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się