Centrum Nauczania Mathriders Gdynia

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Olgierda 125A/2 (I pietro), 81-374 Gdynia
tel:
571 235 925
e-mail:
biuro.gdynia@mathriders.com
www:
www.mathriders.pl/gdynia


Na czym polega metoda MathRiders
®?

 

Programy MathRiders i Mathjogs ożywiają matematykę. Staje się ona ekscytującą częścią codziennych doświadczeń i daje uczniom wiedzę niezbędną do zdobycia lepszych ocen w szkole.

 

Program oparty jest na czterech ważnych zasadach:

 

ODKRYWANIE: Matematyka jest wokół nas, a dzieci powinny umieć to dostrzegać. MathRiders i Mathjogs odkrywają piękno i logikę matematyki w codziennym świecie: w muzyce i rytmie, w architekturze i sztuce, w nauce i inżynierii – nawet w przyrodzie

 

ZACHĘTA: Dzieci są z natury ciekawe otaczającego ich świata, chcą go poznawać i odkrywać. Nasi nauczyciele budują atmosferę zaufania, cierpliwości i współpracy, która otwiera uczniów na nowe doświadczenia i pomysły.

 

OCENA:uczniowie otrzymują bieżącą ocenę swoich umiejętności i postępów, aby monitorować swoje mocne strony i efektywnie planować kolejne zajęcia. Uczniowie biorą udział w ocenianiu i dzięki temu nabierają wiary we własne siły.

 

WSPARCIE: Żaden uczeń nie uczy się w próżni. W programach MathRiders i Mathjogs uczniowie mogą liczyć na wsparcie nauczyciela i rówieśników. Co więcej, w procesie uczestniczą również rodzice.

 

Program MathRiders kieruje się powyższymi zasadami, które torują naszym uczniom drogę do sukcesu. Otwarte, wspierające otoczenie, zaangażowanie i udział samych uczniów w całym procesie stymulują pewność siebie, autoekspresję i indywidualne dokonania. 

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna zniżka 10 zł miesięcznie za zajęcia dla każdego dziecka (roczny kurs to zniżka 100 zł).

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się