Rodzinna Poradnia Dietetyczna Instytutu Eligo

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Gryfa Pomorskiego 56d/2, 81-572 Gdynia
tel:
509-542-909
e-mail:
biuro@istytuteligo.pl
www:
www.instytuteligo.pl/
godz. otwarcia:
przyjmowanie pacjentów po uprzedniej rejestracji telefonicznej
Zapraszamy do  rodzinnej poradni dietetycznej, gdzie pracujemy indywidualnie z pacjentami wspierając ich w odchudzaniu, zmianie nawyków żywieniowych lub modyfikacji sposobu odżywiania ze względu na jednostki chorobowe.
Specjalizujemy się również w pomocy rodzinom dzieci i młodzieży z problemami niewłaściwej masy ciała (nadwaga, otyłość, niedowaga).
Wyróżnia nas doświadczenie i pasja do pracy.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Dla posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna:
- 10% rabatu na usługę Analiza zachowań żywieniowych.- konsultacja z dietetykiem podczas, której przeprowadzany jest wywiad i analizę zachowań żywieniowych oraz pomiar i ocena składu ciała. Przeznaczona jest w szczególności dla dzieci i młodzieży szkolnej w celu rozpoznania ich stanu odżywienia w wieku rozwojowym. Rodzina po zakończonym spotkaniu otrzymuje wydrukowaną aplikację z dobrymi praktykami i wskazówkami dotyczącymi zamiany ewentualnych niewłaściwych zachowań żywieniowych.
- 10% rabatu na usługę: Indywidualny plan żywieniowy- praca z dietetykiem w cyklu miesięcznym nad zmianą nawyków żywieniowych u dzieci, młodzieży i dorosłych (nadwaga, otyłość, niedowaga, choroby metaboliczne, żywienie w sporcie itp.).

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się