Akademia Artystyczna Kappa Szkoła artystyczna · Szkoła

adres:
ul. Starowiejska 19/3, 81-363 Gdynia
www:
www.kappadesign.pl
 • Wychodząc naprzeciw potrzebie alternatywnej edukacji artystycznej Tworzymy Akademię Artystyczną jako placówkę edukacyjną dla osób poszukujących dróg ujścia swojego potencjału twórczego.

  Naszą ambicją jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej z dziedzin związanych z twórczą aktywnością.

  Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca, od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji, przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta.

  Kursy stworzone zostały dla osób ambitnych, pragnących w niedługim czasie posiąść profesjonalną wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, jak również dla każdego entuzjasty, dla którego kreowanie stanowić może źródło radości i satysfakcji.

  Celem Akademii jest zbudowanie w uczestnikach kursu wiary we własne możliwości, zainspirowanie Ich do twórczego działania oraz rozwinięcie nowych umiejętności, przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym, pokazanie możliwości i dróg samorealizacji.

  Od 2011 roku udział w naszych Kursach i Warsztatach Artystycznych wzięło ponad 1000 osób! to wielki sukces Akademii. Cieszymy się, że idee artystycznej samorealizacji zaszczepiliśmy na tak szeroką skalę. Przeprowadziliśmy ponad 42 edycje Kursów Regularnych ( w tym m in 17 edycji Kursu Projektowania i Aranżacji Wnętrz, 11 Kursu Kroju i Kreatywnego Szycia) – śmiało zatem możemy powiedzieć, że „wiemy co robimy, i wiemy jak to robić! Otrzymaliśmy wiele pochwał i pozytywnych ocen. Bardzo za nie dziękujemy! i obiecujemy nie poprzestać na tym, co już udało nam się wypracować Mamy nadzieję, że rok 2013 będzie dla nas stanowił jeszcze większe wyzwanie, dołożymy wszelkich starań by jakość naszych usług i inicjatyw twórczych stale rosła. Zapraszamy!
 • Produkty
  Kursy Projektowania Mody, Kurs Projektowania Wnętrz, Kurs Florystyki i Bukieciarstwa, Kurs Kroju i Kreatywnego Szycia
 • Numer telefonu
  601827211
 • Poczta elektroniczna
  poczta@kappadesign.pl
 • Strona internetowa

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się