Kino Studyjne Gdyńskiego Centrum Filmowego

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Plac Grunwaldzki 2, 81-372 Gdynia
tel:
58 712 22 77
e-mail:
info@gcf.org.pl
www:
gcf.org.pl/kino_studyjne/
BAJKA W CENTRUM: Dla najmłodszej widowni przygotowano poranki filmowe z cyklu „ Bajka w Centrum”. Poranki filmowe dla dzieci to cykliczny projekt Gdyńskiego Centrum Filmowego skierowany do najmłodszych odbiorców sztuki filmowej. Spotkania z polskimi bajkami mają rozwinąć kreatywność dzieci oraz zaznajomić je z kulturą odbioru kina. Koszt biletu na poranek filmowy wynosi 11 zł.

W Kinie Studyjnym GCF znajdują się trzy sale kinowe: Warszawa, Goplana oraz Morskie Oko. Nazwy nawiązują do dawnych gdyńskich kin i filmowych sentymentów gdynian.

Podstawą repertuaru jest kino ambitne i artystyczne, z bogatą ofertą dla młodej widowni. W Kinie Studyjnym GCF można oglądać doceniane przez krytykę filmy fabularne, a także dokumentalne - polskie, europejskie, azjatyckie, bliskowschodnie, południowoamerykańskie, anglosaskie. Wiele z nich trafia rzadko lub wcale na ekrany popularnych kin. W kinie odbywają się pokazy filmów studyjnych i prezentacje twórczości młodych amatorów oraz studentów szkół filmowych.

Kino Studyjne GCF współpracuje z Siecią Kin Studyjnych i Lokalnych w Polsce oraz organizacją Europa Cinema. Wspólnie z innymi gdyńskimi instytucjami kultury organizuje filmowe przeglądy tematyczne.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna na filmy bez ograniczeń wiekowych rodzicom lub opiekunom wymienionym w karcie przysługuje bilet w cenie 14 zł, a dzieciom wymienionym w karcie w cenie 11 zł. Bilety rodzinne z kartą Gdynia Rodzinna obowiązują dla maksymalnie dwóch osób dorosłych przy zakupie minimum jednego biletu dla dziecka.
Dokumenty upoważniające do zniżek są sprawdzane w kasie kina oraz przy wejściu na salę.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się