JUMPCITY Park Trampolin

adres:
ul. al. Grunwaldzka 355, Gdańsk
tel:
58 380 80 08
e-mail:
gdansk@jumpcity.pl
www:
www.jumpcity.pl
Jumpcity w Gdańsku to największy park trampolin w regionie.

Ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, dodge attack, cardio wall, trampoliny akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów i wiele innych atrakcji czeka na gości Parku Trampolin Jumpcity w Gdańsku. To największy tego typu obiekt w regionie. Na 2000 m2 można poczuć się jak prawdziwy akrobata i spełnić marzenia o lataniu – zwłaszcza na największej trampolinie Super Quad o powierzchni niemal 20 m2. Jeśli to wciąż dla Was mało wrażeń, to zapraszamy na szczególną atrakcją parku w Gdańsku- Air Rrack – dmuchaną trampolinę o powierzchni 50 m2.

Park Jumpcity jest idealnym miejscem rozrywki, zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z akrobatyką, jak i dla zaawansowanych adeptów wysokich skoków. Nasze atrakcje są przewidziane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trenerzy nauczą robienia salta zarówno rodziców oraz ich pociechy. Dzięki temu, rodzic może bawić się razem z dzieckiem lub pozostawić je na trampolinach pod opieką trenera, a samemu odpocząć, napić się dobrej kawy i zjeść kawałek ciasta.

Jumpcity to również zajęcia zorganizowane i eventy:
- urodzinki dla dzieci – wspaniała zabawa na całym parku, niesamowita porcja endorfin podczas 2 godzin wypełnionych atrakcjami, pod czujnym okiem animatora,
- zajęcia WF dla szkół – świetna alternatywa dla klasycznych zajęć w sali gimnastycznej, doskonałe zajęcia ogólnorozwojowe z elementami podstaw akrobatyki, dostoswane do poziomu uczniów
- zajęcia akrobatyczne – udowadniamy że salto zrobi 7 i 47 latek, a grawitację można oszukać 😉 zajęcia są dostosowane poziomem trudności do zaawansowania uczestników.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się