Plusik-Minusik

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Podolska 9, II piętro,, 81-321 Gdynia
tel:
(58) 624 43 63
e-mail:
kontakt@plusik-minusik.pl
www:
www.plusik-minusik.pl
Gabinet Wspierania Rozwoju powstał w 1998 roku i swymi działaniami obejmuje wspieranie dzieci z całej Polski.

Pracujemy według koncepcji i metody „Trening Globalny”, który został opracowany autorsko przez wieloletniego terapeutę i pedagoga mgr Dorotę Rudzińską-Friedel i pozytywnie zaopiniowany przez między innymi przez Kuratorium Oświaty.

Wspieramy rozwój dzieci dyslektycznych, nadpobudliwych i z problemami emocjonalno- społecznymi, w oparciu o założenia Treningu Globalnego czyli dzieci z problemami integracji sensomotorycznej, odruchowej i bilateralnej. Zadania wykonywane przez dzieci są indywidualnie dostosowane do ich potrzeb i możliwości, opierają się o aktualną diagnozą funkcjonowania sensomotorycznego.

Wspieramy również dzieci z niepełnosprawnościami takimi jak autyzm, ADHD, zespół Downa, mózgowe porażenie dziecięce. Do tej pory odnotowaliśmy znaczące sukcesy które pomogły naszym podopiecznym w przełamaniu swoich deficytów w sferze fizycznej i emocjonalnej czego dowodem są pozytywne rekomendacje rodziców dostępne na naszej stronie internetowej..

Odpowiadając na zapotrzebowanie oraz wychodząc naprzeciw potrzeb dzieci, rodziców oraz pedagogów zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją działalność poprzez współpracę z placówkami oświatowymi, które niejednokrotnie wyrażają potrzebę wsparcia swojej działalności o fachowców w w/w zakresie.

Proponujemy szeroki wachlarz ćwiczeń służących do treningu poszczególnych funkcji sensorycznych, motorycznych czy umiejętności szkolnych przedstawionych na Kartach Pracy. Każda karta opracowana jest w taki sposób, aby angażować jak największą ilość analizatorów i systemów zmysłowych. Ćwiczenia są dostępne na stronach www.plusik-minusik.pl oraz www.sensorek.com

Program komputerowy Porusz Umysł oraz Progress są opracowanymi autorskimi multimedialnymi programami komputerowymi wg metody Trening Globalny. Zapraszamy do uruchomienia demo programów.
Oferujemy szkolenia dla nauczycieli terapeutów i studentów. Przygotowana jest również oferta szkoleń dla Rodziców.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.plusik-minusik.pl/ gdzie znajdą też Państwo opinie rodziców korzystających z naszej pomocy jak również będą mieli Państwo możliwość zapoznać się z pozostałą ofertą naszego gabinetu.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

- konsultacja/diagnoza programowa 10%
- zajęcia indywidualne 5%
- zajęcia grupowe 5%
- oferta wakacyjna 5%
- oferta szkoleń dla rodziców 5%
- oferta dla nauczycieli 5%
Wszystkie zniżki dotyczą nowo przyjętych podopiecznych.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się