TWÓRCZY OŚRODEK PRACY Z DZIECKIEM I RODZICAMI MALI ODKRYWCY

adres:
ul. WEJHEROWSKA 19, 81-051 GDYNIA
tel:
607 310 024
e-mail:
maliodkrywcy.gdynia@gmail.com
www:
www.maliodkrywcy.home.pl
ZAJĘCIA EDUKACYJNE, TERAPIA LOGOPEDYCZNA, ZAJĘCIA TEMATYCZNE, SALA ZABAW, URODZINY, IMPREZY TEMATYCZNE, DLA DZIECI 3 - 9 LAT

Mali Odkrywcy dostosowują się do planu dnia rodziców. Nie ma znaczenia, czy chcesz powierzyć nam swojego malucha na godzinę, czy cały dzień.
 
a) Zajęcia dla najmłodszych 2 do 5 lat nauka przez zabawę od poniedziałku do piątku 6.00 – 22.00
 
b) „Popołudnie na wesoło i sportowo” - zajęcia ogólnorozwijające dla dzieci z klas „0”-III (aktywne spędzanie czasu) - od poniedziałku do piątku 12.00-22.00
 
c) „Uczeń bez porażek”- pomoc w odrabianiu lekcji, nadrabianie zaległości szkolnych- zajęcia dla dzieci z klas „0”-III- od poniedziałku do piątku 12.00-22.00
 
 
Mały Odkrywca Indywidualistą
Ze względu na mniejszą liczbę przedszkolaków w grupie nasi wychowawcy są w stanie idealnie poznać i zaspokoić indywidualne potrzeby i wymagania dziecka. Chcemy pielęgnować ich niepowtarzalność, indywidualizm i spontaniczność!
 
Kolorowe i przytulne wnętrze Małych Odkrywców jest zaaranżowane tak, by stymulować rozwój dzieci. Bogato wyposażona sala zabaw dostarczy Twojemu maluchowi niezapomnianych wrażeń a kontakt z rówieśnikami rozwinie jego umiejętności społeczne.
 
Mali Odkrywcy chcą aby nauka odbywa się przez zabawę, a dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, rytmiki, muzyki i bajkoterapii, które pobudzają je intelektualnie. A po zajęciach edukacyjnych i harcach, maluchy przy ładnej pogodzie chodzą na spacery do pobliskiego parku.

Oferta Weekendowa

Rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod naszą opieką w weekend, a nawet w nocy.
Zapewnimy dzieciom w wieku 2- 9 lat  komfortowe warunki pobytu dostosowane do wieku.
 
Dyżury weekendowe
Oferujemy rodzicom możliwość pozostawienia dziecka u Małych Odkrywców również podczas weekendu pod naszą opieką.
Drodzy rodzice – kochacie swoje dzieci, jesteście aktywni zawodowo, więc w czasie kiedy zajmujecie się swoją pracą, my zaopiekujemy się
Waszym skarbem. Będzie otoczony troskliwą opieka, zapewnimy mu wszechstronny rozwój przy pomocy wykwalifikowanych, kochających dzieci opiekunek.
 
Oferta weekendowa: w każdą sobotę i niedzielę, w godzinach od 10:00 do 18:00
Zapewniamy urozmaicone zabawy, a także w przypadku dłuższego pobytu wypoczynek.
Swobodna zabawa połączona z zajęciami edukacyjnymi, wybrane rodzaje aktywności ruchowej dostosowane do możliwości i potrzeb dziecka
Zapewnią mu bezpieczne zaspokajanie naturalnej ciekawości poznawania otaczającego je świata.
 
Godzina opieki weekendowej wynosi 10 zł. Rezerwacja miejsca nie później  niż trzy dni przed planowanym pobytem dziecka u małych odkrywców !
 
Dyżury nocne
Proponujemy państwu dyżury nocne. Jeśli poszukują państwo kogoś, kto zaopiekuje się dzieckiem w nocy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. U Małych Odkrywców istnieje bowiem właśnie taka możliwość. Rodzice muszą jedynie zapewnić ręcznik, śpiworek (kołderkę) i poduszeczkę, szczoteczkę do zębów oraz ubranko na zmianę :)
 
Oferta nocna:
  • od godziny 18.00 w piątek do 9.00 w sobotę
  • od godziny 18:00 w sobotę do godziny 9:00 w niedzielę
 
Zapewniamy:
  • profesjonalną opiekę nad dzieckiem,
  • wyżywienie: kolację, przekąski, napoje, owoce oraz śniadanie
  • zajęcia manualne,
  • różne gry i zabawy,
  • muzykę relaksacyjną,
  • czytanie bajek.
 
Opieka nocna z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę od godziny 18.00 do 9.00:  - 80 zł  Każda następna rozpoczęta godzina 10 zł. Przy rodzeństwie zniżki!
Rezerwacja miejsca nie później niż 5 dni przed planowanym pobytem dzieckau Małych Odkrywców.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się