Pobaw się z nami

adres:
ul. Mysłowicka 19, 81-550 Gdynia
tel:
+48 518 378 935
e-mail:
kontakt@pobawsieznami.pl
www:
https://pobawsieznami.pl/
Punkt Pobaw się z nami to:

Bawialnia – wspaniałe miejsce, pełne edukacyjnych zabawek, domowej atmosfery, w którym mamy wraz ze swoimi pociechami w wieku od 6 miesięcy do 5 lat mogą swobodnie spędzić czas. Bawiąc się, czytając, a także uczestnicząc w warsztatach. Żeby skorzystać z bawialni, nie musisz się zapisywać, po prostu do nas przyjdź, a my wszystko Ci opowiemy 🙂  Być może następnym razem zdecydujesz się zostawić dziecko pod naszą opieką.

Opieka na godziny – jeśli nie masz z kim zostawić swojego dziecka, a planujesz zakupy, wizytę u kosmetyczki czy lekarza… zostaw dziecko pod naszą opieką! Oczywiście wiemy, jak ważna jest adaptacja, dlatego na pierwsze spotkanie zawsze zapraszamy z rodzicem. Jeśli dziecko poczuje się u nas swobodnie, można bez przeszkód pozostawić je pod opieką naszych animatorek.

W naszym przytulnym wnętrzu dostępny jest także pokój dla mam, w którym można przygotować malcowi jedzenie oraz napić się pysznej kawy, w cenie 🙂  Można tam także odpocząć, poczytać książkę czy nawet popracować przy komputerze.

Pobaw się z nami to także miejsce, w którym stawiamy na rozwój dziecka i warsztaty, które dostosowane są do różnych grup wiekowych, a także treningi dla mam z dziećmi i spotkania dla rodziców. Na zajęcia obowiązują zapisy, a informacje o grafiku znajdziecie w zakładce Warsztaty.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się