Sala Zabaw Amazonia

adres:
ul. Ul. Świętojańska 133, 81-404 Gdynia
tel:
tel.: (58) 506 56 60
e-mail:
biuro@amazonia.gdynia.pl
www:
www.amazonia.gdynia.pl/
Amazonia to najnowocześniejsza sala zabaw dla dzieci. Początki pomysłu sięgają 2013 roku, kiedy to zaczęliśmy szukać sposobu na zagospodarowanie garaży należących niegdyś do Milicji Obywatelskiej na Wzgórzu Świętego Maksymiliana w Gdyni.
Początkowo myśleliśmy o restauracji, sali weselnej, a nawet o kartingach. Ale w końcu postawiliśmy na to, na czym znamy się najlepiej, bo bawimy dzieci i dorosłych już 20 lat. Jako doświadczeni specjaliści od zabawy zdecydowaliśmy się więc, na budowę placu zabaw dla dzieci. Takiego najlepszego, najczystszego, najciekawszego, fascynującego i tajemniczego. Który będzie bawił i uczył. A rodzicom da chwilę wytchnienia i możliwość zabawy razem ze swoimi pociechami.

Zbudowaliśmy Amazonię. Miejsce kompletne, gdzie zabawa trwa od rana do wieczora. Gdzie jest bezpiecznie, niesamowicie wesoło, przyjemnie i smacznie.

Na co stawiamy? Na aspekty, które nas prywatnie jako rodziców interesują najbardziej: zabawa, bezpieczeństwo, czystość i smak!
·         nasi animatorzy to przeszkolona kadra składająca się z osób kochających dzieci
·         nasza sala zabaw to najwyższej jakości konstrukcja sprawdzona w całej Polsce (zobacz Happy Fun)
·         o czystość dbają światowej klasy produkty i urządzenia znanej na całym świecie marki Kaivac
·         cały obiekt Sali Zabaw jest monitorowany
·         używamy tylko najlepszych produktów i półproduktów w naszej gastronomii

Za cel postawiliśmy sobie, aby każdy mały gość Sali Zabaw Amazonia wyszedł od nas z wielkim uśmiechem i bagażem pozytywnych emocji!

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się