Centrum Montessori

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Świętojańska 59/3, 81-391 Gdynia
tel:
500 215 049
e-mail:
biuro@pcm.edu.pl
www:
www.pcm.edu.pl/
Polskie Centrum Montessori oferuje kursy metody Marii Montessori. Organizujemy zarówno pełnowymiarowe kursy nauczyciela Montessori jak i prezentacje, szkolenia, warsztaty oraz konferencje.
Nasi klienci

Nasze kursy kierowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców: nauczycieli, nauczycieli przedszkolnych, pedagogów, rodziców, przyszłych rodziców, opiekunów dzieci, psychologów, terapeutów, edukatorów, rodziców kształcących w domu, studentów, studentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, studentów języków obcych, animatorów, absolwentów liceów ogólnokształcących itp. Kursantami są nie tylko osoby z branży edukacyjnej, ale ze wszystkich pozostałych dziedzin życia, którzy w jakiś sposób powiązani są z edukacją dzieci. Naszymi klientami są placówki przedszkolne i szkolne zarówno „konwencjonalne” jak i montessoriańskie; publiczne i prywatne. Współpracujemy również z urzędami pracy oraz urzędami marszałkowskimi.

Nasza oferta

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, że zapewniamy cały wachlarz usług szkoleniowych z zakresu pedagogiki Montessori włącznie z wyposażeniem w materiały i pomoce montessoriańskie.

Rodzaje kursów nauczyciela Montessori:

    - żłobkowe (0 – 2,5 lat)
    - przedszkolne ( 2 – 6 lat) – 250 godzin
    - wczesnoszkolne (kl 1 – 3)– 270 godzin
    - szkolne (kl 4 – 6)– 270 godzin

Płatność za kursy odbywa się w systemie ratalnym lub jednorazowo z odpowiednim rabatem.

Oferujemy zarówno kusy weekendowe jak i kursy odbywające się popołudniami np. dwa razy w tygodniu po dwie godziny – z częstotliwościami nie obciążającymi zbytnio rodzinnego grafiku.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

- 5% zniżki na wszystkie zajęcia grupowe (nie łączy się z innymi zniżkami)

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się