​Kawiarnia MOŻE KAWY?

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Al.Jana Pawła II 11, 81-345 Gdynia
e-mail:
mozekawygdynia@gmail.com
www:
http://instagram.com/mozekawygdynia
Kawiarnia MOŻE KAWY? to miejsce z ciepłą, rodzinną atmosferą i przytulnym kolorowym wnętrzem. Każdy klient jest obsługiwany z taką uważnością, aby otrzymał i wypił najlepszą dla siebie kawę.

W naszej ofercie mamy kawy z różnych stron świata, których można smakować z różnych sposobów zaparzania: z ekspresu ciśnieniowego oraz w formie kawy przelewowej np. chemex, drip.

Każdą kawę można zamówić z klasycznym mlekiem, mlekiem bez laktozy lub napojem roślinnym.

W sezonie letnim wystarczy kilka kroków po schodkach aby znaleźć się na naszym tarasie, z którego roztacza się przepiękny widok na Gdyńską Marinę. Można tam odpocząć na leżaku lub podziwiać przez lornetkę pływające łódki, jachty, statki jednocześnie delektując się naszą wyborną kawą. W gorące lato serwujemy kawy na zimno, naturalne lemoniady i zdrowe koktajle ze świeżych warzyw i owoców.

Zimą można u nas ogrzać się pyszną gorącą czekoladą, grzanym winem lub herbatą z zimowymi dodatkami.

Zapraszamy również na domowe ciasta, desery i kanapki.

Nasze kolorowe wnętrze cudownie kontrastuje z szarością dnia codziennego, wywołując u Gości uśmiech i dobry nastrój. Większość elementów wystroju została przetworzona ze starych kutrów rybackich, skrzynek po owocach i europalet. Daliśmy im nowe, barwne życie.

Kolorowe półki w naszej kawiarni oferują Państwu kawę w ziarnach, herbaty na wagę, kawiarki i inne przedmioty potrzebne do parzenia kawy domowymi sposobami.

Nasze napoje serwujemy na miejscu w kolorowej porcelanie lub na wynos w ekologicznych, biodegradowalnych kubkach jednorazowych.

Odwiedź nas a my gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z dobrym humorem na cały dzień. Zapraszamy!a

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

15% zniżki na wszystkie napoje

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się