Ninja Kids - zajęcia sportowe w plenerze i dużo więcej

adres:
Gdynia
e-mail:
kontakt@sportplay.pl
www:
www.ninjakids.pl
Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku od 5 do 12 lat i mieszkasz w Gdyni, to warto przez chwilę zawiesić oko, na tym wpisie! :)

Profesjonalnie pozbywamy się nadwyżek energii dzieci, dzięki czemu rodzicowi jest nieco łatwiej ogarnąć swoje sprawy! :)

Zajęcia w Gdyni Orłowie prowadzimy od dwóch lat, zawsze w piątek. Zbiórka: 18:00 przy wejściu na molo.

Pełen opis tego jak to robimy, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, grafik, cennik i więcej informacji znajdziesz na https://www.ninjakids.pl

Na sam start polecamy wypróbować nasze bezpłatne propozycje, aby przekonać się, czy Ninja Kids to drużyna, w której pragniesz być! (tzn. czy Twoje dziecko pragnie być Ninja'sem? :) ).

Co proponujemy?
- bezpłatne pierwsze wejście na zajęcia Ninja Kids,
- bezpłatne ogniska,
- blog o tematyce sportowej z konkretnymi planami treningowymi,
- newsletter o tematyce rozwojowej!

Kim jesteśmy?
Normalnymi ludźmi, którzy zauważyli u siebie, że potrafią z jednego znalezionego kija zrobić dobrą zabawę dla dzieci :) Jesteśmy promotorami aktywności fizycznej. Jesteśmy skąpani w sporcie tak jak Obelix w magicznym napoju :) A tak na serio? Pomagamy rodzicom w wychowaniu dzieci w zakresie ich sprawności fizycznej, dobrej kondycji oraz treningu zdrowych nawyków i silnego charakteru. Każdy rodzic potrzebuje chwili oddechu i wcale nie chodzi tu o 2 tygodnie wakacji raz czy dwa razy w roku. Chodzi o systematyczną, jedną bądź dwie godziny na tydzień, samemu/samej ze sobą, aby być lepszą mamą lub lepszym tatą.

Co robimy w praktyce na zajęciach?
Prowadzimy zajęcia sportowe cały rok na świeżym powietrzu, które składają się z elementów parkour, freerun, akrobatyki, lekkoatletyki, kalisteniki oraz szerokim spektrum gier i zabaw terenowych. Każdego miesiąca prowadzimy testy sprawności, na których można monitorować postępy. Każde zajęcia trwają 60 minut, odbywają się w kilku lokalizacjach w Trójmieście, w tym w Gdyni Orłowie.

Czym się wyróżniamy?
- przejrzysta oferta treningów plenerowych w ciągu roku, a także wyjazdów zimowych i letnich;
- wejściówki na pojedyncze treningi oraz szeroką ofertę karnetów;
- mocne zaangażowanie społeczne,
- dbamy o relacje wewnątrz drużyny bardziej niż trzeba (nie jesteśmy tymi, co biorą dziecko na zajęcia, robią robotę i "nara"),
- organizujemy bezpłatne ogniska,
- mamy swoją ligę shurikenów,
- jesteśmy jedyną w Polsce oryginalną grupą Ninja Kids (potwierdzenie przez Urząd Patentowy RP),
- da się z nami pogadać na dużo więcej tematów, nie tylko o treningu.

Zapraszamy także na nasz profil fb Ninja Kids

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się