Stowarzyszenie "Orłowo przy plaży"

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Balladyny 3, 81-524 Gdynia
e-mail:
kontakt@orlowoprzyplazy.pl
www:
http://orlowoprzyplazy.pl/
Naszą ambicją jest nauka przez zabawę na wodzie. Wierzymy, iż pod naszymi żaglami nie tylko nauczysz się podstaw sztuki żeglarskiej lub wyszlifujesz już posiadane umiejętności ale zarazisz innych sportem na poważnie. Wspieramy powszechny dostęp do infrastruktury żeglarskiej. Chcemy również zwiększyć zainteresowanie problemami żeglarskimi i wdrażać działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Naszym celem jest nie tylko stworzenie miejsca gdzie można niebanalnie spędzić wolny czas ale organizowanie, propagowanie i stwarzanie odpowiednich warunków dla rozwoju żeglarstwa, turystyki wodnej, działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego, prowadzenie zajęć dla swoich członków, dbanie o wytworzenie wśród nich atmosfery koleżeństwa i kolektywnego współdziałania w pracy nad rozwojem stowarzyszenia.

Uprawiamjąc sport, nie tylko relizujemy nasze pasje ale równocześnie sami jesteśmy przykładem jak można aktywnie spędzać wolny czas. Bliższe zapoznanie społeczne w świetle współczensej sztuki żeglarskiej jest unikalną szansą na przekazanie pewnych wzorów zachowań.


Godziny otwarcia:

od maja do czerwca w każdą sobotę i niedzielę od 8:30 - 18:00
od lipca do sierpnia codziennie od 8:30 - 18:00
we wrześniu w każdą sobotę i niedzielę od 8:30 - 18:00

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

20% zniżki na wypożyczenie sprzętu wodnego w wypożyczalni zgodnie z cennikiem

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się