TenisZone

adres:
ul. Wrocławska 52, Gdynia
tel:
503-114-014
e-mail:
teniszone@wp.pl
www:
www.teniszone.pl

Ważne chwile na sportowo

W zespole TenisZone spotkacie Państwo profesjonalistów, dla których sport stanowi istotny element życia. Niemniej nie zapomimy, że sport to przede wszystkim zabawa i wspaniały sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień dla dzieci, ich przyjaciół oraz rodzin. Dlatego uruchomiliśmy program organizacji wyjątkowych imprez okolicznościowych, na których dzieci przeżywają wyjątkowe i radosne chwile, a wszystko w połączeniu ze sportem i zabawą. Proponujemy Państwu oryginalną formę zabawy urodzinowej lub innego okolicznościowego eventu dla dzieci  i młodzieży. Uroczystości prowadzimy w charakterze sportowych gier, zabaw i konkursów. Gwarantujemy doskonałą animację na korcie tenisowym, pływalni, w terenie lub na innym wybranym przez Państwa obiekcie.

TenisZone zajmuje się organizacją imprez sportowo-rekreacyjnych na lądzie i w wodzie z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy między innymi:

  • piknik,
  • dzień dziecka na sportowo,
  • imprezy okolicznościowe.

Nasze imprezy są   niezapomniane  i dostarczają dużą dawkę wrażeń dla uczestników.
 

Szkolenia tenisowego dla placówek edukacyjnych oraz firm

Szkoła tenisa TenisZone serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty zajęć nauki gry w tenisa dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz firm. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę Trenerów, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Zapewniamy dogodne terminy i godziny zajęć.

Do każdego takiego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, omawiając z właścicielami, dyrekcją placówek edukacyjnych lub menadżerami firm założenia programu, analizując oczekiwania grupy docelowej i wspólnie definiując cele jakie chcemy osiągnąć. Dopiero dysponując takimi informacjami, wzbogaconymi przez już zdobyte przez TenisZone doświadczenia z realizowanych programów, przygotowujemy dla Państwa ofertę szczegółową w pełnie dostosowaną do potrzeb danego projektu. 

Wierzymy, że wyłącznie podejście indywidualne daje nam szansę na zagwarantowanie Państwu usług na najwyższym poziomie. 

W celu umówienia się na rozmowę prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie na jednym z naszych obiektów lub dojedziemy do Państwa.  

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się