Adler.Szkoła Języka Niemieckiego

adres:
ul. Antoniego Abrahama 37, Gdynia
tel:
58 661-45-55
e-mail:
gdynia@adler.edu.pl
www:
www.adler.edu.pl

Zapisując się na kurs niemieckiego w szkole Adler możesz mieć pewność, że dokonujesz trafnego wyboru, ponieważ Adler znany jest w wysokiego poziomu nauczania. Naszym słuchaczom zapewniamy doskonałe warunki nauki, nowoczesne metody nauczania, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycielki i skrupulatny nadzór akademicki.
Szkoły języka niemieckiego Adler działają w ramach konsorcjum ELS-Bell, który wchodzi w skład międzynarodowej sieci szkół Bell International. Szkoły językowe Adler spełniają rygorystyczne normy jakości nauczania dzięki różnorodności oferowanych usług. Większość naszych słuchaczy wybrało naukę w naszych szkołach dzięki rekomendacji swoich bliskich i przyjaciół. I Ty możesz dokonać trafnego wyboru. Zostań naszym słuchaczem, a my zrobimy wszystko, by Twoja nauka niemieckiego zakończyła się sukcesem.
Szkoły językowe Adler zapraszają na kursy do Trójmiasta oraz do Bydgoszczy, Szczecina i Warszawy, w ramach współpracy z renomowaną, mającą ponad 50 lat doświadczeń w branży, szkołą języka angielskiego Bell.

Stosowany w szkole językowej system poziomów znajomości języka jest podstawą przypisania słuchacza do właściwej grupy, co z kolei ma wpływ na przebieg nauki. Stosowany w szkołach Adler system akademicki opiera się na europejskim systemie opisu kształcenia językowego - Europäische Referenzrahmen für Sprachen (CEFR).
Opisy poszczególnych poziomów zostały stworzone przez Radę Europy i składają się z listy umiejętności językowych, która pozwala słuchaczom ocenić swój poziom znajomości języka. Programy nauczania, które stanowią ramę każdego kursu, powstają w odniesieniu do tej listy umiejętności. Również ocena postępów słuchaczy, w szczególności w mówieniu i pisaniu, jest oparta na opisach CEFR.
System poziomów stosowany w szkołach Adler pozostaje w zgodzie z systemem europejskim. Czym wyższy jest poziom CEFR, tym więcej czasu potrzeba, aby przerobić materiał potrzebny do jego zaliczenia. Zazwyczaj przejście z poziomu na poziom w przedziale A1-B1 zajmuje przynajmniej 120 godzin nauki, natomiast dla zaliczenia poziomu w przedziale B2-C2 potrzeba od 120 do 240 godzin nauki.
Kiedy słuchacz kończy naukę na danym poziomie, otrzymuje świadectwo w języku polskim i niemieckim, które nawiązuje do CEFR. Dzięki temu każdy słuchacz (lub jego rodzice, opiekunowie lub pracodawca) wie dokładnie, w jakim stopniu zna dany język i w jaki sposób potrafi tę wiedzę wykorzystać.
Kursy http://www.adler.edu.pl/k_kursy.html

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się