Family World - centrum zabawy i nauki

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. płk. Stanisława Dąbka 338, 80-198 Gdynia
tel:
534-650-333
e-mail:
biuro@familyworld.pl
www:
www.familyworld.pl

Sala zabaw Galeria Szperk Gdynia Pogórze.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na super zabawę na naszej Sali zabaw. Na placu znajdziecie, 3 poziomową konstrukcję, armatki pneumatyczne, basen z kulkami, zjeżdżalnie, trampolinę oraz DMUCHAWCA!

Organizujemy również przyjęcia urodzinowe. Oryginalne i wyjątkowe urodzinki dziecka na placu zabaw to przede wszystkim liczne atrakcje obok których żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. Profesjonalna animatorka poprowadzi gry i zabawy w taki sposób aby urodzinki pozostały na długo w pamięci małego solenizanta i jego gości. Sala zabaw 3d Gdynia Family World to gwarancja doskonałej zabawy. Sala zabaw dla dziecka w Gdyni zorganizuje urodziny, zabawi i zaopiekuje się Twoją pociechą, a rodzic w tym czasie może napić się pysznej kawy bądź herbaty w naszej kawiarence.

Poza urodzinami można przyjść do nas na imprezy okolicznościowe -Halloween, Andrzejki, Mikołajki, Sylwester itp. Super zabawa i mnóstwo nagród do wygrania. Twoje dziecko z nami nigdy nie będzie się nudzić.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również półkolonie (letnie i zimowe). Całodniowa moc atrakcji dla Twojego dziecko. Wakacje i ferie w mieście już nigdy nie będą nudne! Opieka od 7.00 do 17.00, wyżywienie, ubezpieczenie i co najważniejsze codzienne wyjścia z wychowawcami :)

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy - place i sale zabaw dla dzieci Gdynia Pogórze.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna 10% rabatu na: wejścia indywidualne od poniedziałku do piątku oraz wszystkie pakiety urodzinowe.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się