Karate Klub Gdynia

adres:
ul. Chwaszczyńska 26, 81-571 Gdynia
tel:
505488950
e-mail:
klub@karateklubgdynia.com
www:
karateklubgdynia.pl/
Karate Klub Gdynia został założony w 1977 roku.
Założycielami byli Jarosław Domrazek, Jerzy Kowalski, Robert Chamara, Józef Sikora i Krzysztof Gajewski uczęszczający wówczas i silnie współpracujący z innymi klubami w Polsce i mistrzami z zagranicy. Pierwsza sekcja powstała w Szkole Podstawowej nr 7 w dzielnicy Gdynia Grabówek, później pojawiły się nowe.
W kolejnych latach klub rozwinął swą działalność, współpracując z innymi klubami karate w Polsce i zagranicą. Kolejnymi prezesami klubu byli: Jerzy Kowalski, Józef Sikora, Jarosław Mejer, Jarosław Domrazek

Klub funkcjonuje obecnie jako stowarzyszenie sportowe.
 
Zawodnicy klubu aktualnie i w przeszłości zdobywali i zdobywają czołowe miejsce w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych. Członkowie naszej kadry klubowej wielokrotnie stawali na podium w Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski, oraz turniejach okolicznościowych. Ich sukcesy są motywacją dla najmłodszych adeptów karate, uczęszczających obecnie na zajęcia prowadzone przez klub.
 
KKG jest głównym ośrodkiem karate na wybrzeżu. Posiada liczne sekcje w Gdyni, Gdańsku, oraz współpracuje z klubem w Kościerzynie.
 
KKG dotowany jest przez Urząd Miasta w Gdyni ,współpracuje z firmą Master Fit
 
Klub zdobył sobie uznanie i popularność. Wśród trenerów i członków klubu znajdziemy wielu absolwentów i studentów Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, ale nie tylko. Na zajęcia uczęszcza dużo młodzieży szkolnej, studenci, nauczyciele, lekarze, inżynierowie, przedsiębiorcy, policjanci, marynarze, pracownicy ochrony, emeryci, biznesmeni i inni.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się