Centrum EduFun Interaktywna Edukcja i Zabawa

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. 10 Lutego 21m2, 81-364 Gdynia
tel:
792400514
e-mail:
biuro@edufun.pl
www:
www.edufun.pl
Partner karty Gdynia Rodzinna

Centrum EduFun powstało z myślą o dzieciach, które pragną odkrywać otaczający nas świat.
Pod patronatem Politechniki Gdańskiej prowadzą zajęcia w przedszkolach, szkołach, domach dziecka, ośrodkach kultury oraz Centrum w Gdyni. Każde zajęcia dostosowują do wieku dzieci, zmieniając ich w małych naukowców, doświadczających potęgi nauki.

Centrum EduFun specjalizuje się w zarażaniu dzieci ciekawością świata. Gdy ekperymentują - poznają jego tajniki. Poprzez zabawę uczą się fizyki, chemii, biologii geografii, matematyki, a nawet programowania czyli robotyki!

W Centrum EduFun dzieci biorąc udział w warsztatach naukowych sprawdzają między innymi, czym jest elektryczność i dlaczego jest taka przydatna. W trakcie pokazów naukowych czekają na nich takie atrakcje jak zamrażanie kwiatów, unoszenie przedmiotów, podróż po kosmosie!

Powstaliśmy z myślą o dzieciach, które pragną doświadczać i odkrywać otaczający świat. Pod patronatem Politechniki Gdańskiej prowadzimy zajęcia w przedszkolach, szkołach, domach dziecka , ośrodkach kultury oraz w naszej siedzibie, w Centrum w Gdyni. Każde zajęcia dostosowujemy do wieku dzieci. Podczas ich trwania zamieniają się w małych naukowców odkrywających przyrodnicze ciekawostki.

Edu-Fun organizuje:
  • warsztaty w Centrum i wyjazdowe
  • urodzinki
  • ferie
  • półkolonie
  • eventy, w tym firmowe

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Opis zniżek z kartą Gdynia Rodzinna:
- 10% rabatu na organizację urodzin w siedzibie Centrum EduFun
- 10% rabatu na zajęcia weekendowe
- 5% rabatu na półkolonie (ferie zimowe, letnie wakacje)
- 5% rabatu na zakupy w sklepiku EduFun (zniżka dotyczy zakupów w siedzibie Centrum EduFun).

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie (1)

Beata Gołkowska
Porażka !!! Pani animatorka prowadząca zabawę urodzinową nieprzyjemna w obyciu, opryskliwa, niekompetentna skupiona jedynie na solenizantce, pomija inne dzieci w zabawie nie reaguje gdy jakieś dziecko zanosi się płaczem,. Jestem zbulwersowana jako obserwatorka całego zajścia uważam , że personel jest dobrany bardzo przypadkowo, nie ma pojęcia o pracy z dziećmi!!!!!!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się