Sekcja Aikido - Ikeda Dojo Gdynia

adres:
ul. Gałczyńskiego 3, Gdynia
tel:
506 721 227, 534 996
e-mail:
gdynia@aikido-ikeda.pl
www:
aikido-ikeda.pl/sekcja-gdynia
Sekcja Aikido - Ikeda Dojo Gdynia
Ćwiczenia odbywają się w grupach:
- dzieci 7-12 lat, środa godz. 17
- dorośli i młodzież we wtorki, środy i piątki, szczegółowy grafik zajęć na stronie http://aikido-ikeda.pl/sekcja-gdynia
 
Zajęcia dziecięce prowadzone są naprzemiennie przez dwóch instruktorów - sensei Sławomir Sliwiak 2 DAN oraz sensei Leszek Cwynar 2 DAN, osoby doświadczone w pracy z dziećmi.
 
Sekcja Aikido - Ikeda Dojo Gdynia, jest częścią Toruńskiego Stowarzyszenia Harmonii Ciała i Umysłu, założonego przez posiadacza jednego z najwyższych stopni aikido w Polsce - Waldemara Giersza, 5 DAN aikido.
Sekcja Gdyńska działa od 2004 roku, trenerzy Sławomir Śliwiak oraz Leszek Cwynar prowadzą zajęcia niemal od początku działania sekcji a w 2012 roku dołączyła do grona prowadzących Anna Ciurak, rownież 2 DAN aikido, co pozwala na różnorodne prowadzenie zajęć i zastępowalność instruktorów.
Od 2012 ćwiczą w nowych dojo - sali do ćwiczeń - które widnieje na zdjęciu.
 
Krótki film z zajęć dziecięcych, które na samym początku polegają na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, zapoznaniu się z tym, czym jest aikido, etykiecie, czyli zachowaniu na macie, w terminie późniejszym dzieci opanowują podstawowe techniki i bardzo chętnie zdają kolejne egzaminy z technik oraz ćwiczeń. Po ukończeniu przez dzieci 12 lat, zapraszane są na treningi do grupy starszej, gdzie dalej doskonalą swoje umiejętności.
Zachęcamy do przybycia na trening dziecięcy rodziców, można równocześnie zapisać się na zajęcia i być może stanie się to pasją dla obu pokoleń.
http://aikido-ikeda.pl/images/ikeda-dojo-logo.png?1346882914 

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się