Centrum Rozrywki Strefa Zoltar

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Jana z Kolna 36, 81-354 Gdynia
tel:
58 782 17 98
e-mail:
strefazoltar@gmail.com
www:
www.strefazoltar.pl
Arena Zoltar
ZOLTAR to zbliżona do tradycyjnego paintballa forma rozrywki urozmaicona i ulepszona o kilka innowacyjnych rozwiązań technicznych. Podstawową różnicą jest zastąpienie kulek z farbą wiązką całkowicie bezpiecznej dla oka podczerwieni, a plam na odzieży i siniaków specjalną kamizelką wyposażoną w czujniki. Zmiany te pozwalają przede wszystkim na usystematyzowanie gry, wyeliminowanie kontuzji oraz możliwość regulowania zasad.

Rozgrywki przeprowadzane są na specjalnie przygotowanej arenie o powierzchni blisko 400m2 usianej korytarzami, “budynkami” i urządzeniami urozmaicającymi zabawę. Efekty świetlne, dekoracje a nawet pojazdy tworzą niezwykły klimat, który przenosi gracza w strefę konfliktu z czasów “zimnej wojny” i pozwala wszystkim zawodnikom poczuć się jak w grze komputerowej takiej jak np. Call of Duty czy Battlefield. Przyjdź, spróbuj i poczuj to na własnej skórze!

Archery Arena
Specjalnie przygotowana hala do strzelania się z łuków! Strzały zakończone są miękką gąbką, a uczestnicy dostają maski oraz kamizelki dzięki czemu całość przebiega w bezpiecznych warunkach! Na polu gry znajdują się dmuchane przeszkody.
 
Shotgun Arena
Na Archery Arenie oferujemy także możliwość gry w shotgun paintball na kule gumowe (bez farby, bez siniaków). Uczestnicy także dostają kamizelki oraz maski. Nad przebiegiem gry czuwa nasz sędzia. Jest to alternatywa dla elektronicznego paintballa.

Laboratorium Goldberga
Pod tą tajemniczą nazwą kryję się arena pełna przedziwnych, pomysłowych urządzeń pozwalających na dowolną konstrukcję reakcji łańcuchowych według własnych pomysłów. Zwycięża drużyna, której maszyna będzie działała najdłużej! Uwolnij wyobraźnie! Podejmiesz wyzwanie?

Pokój Zagadki Kryminalnej
Dołożyliśmy wszelkich starań, by ten pokój, był wyjątkowy i zapadał w pamięć. Jest to gra typu ESCAPE ROOM więc nie możemy zbyt wiele zdradzić. Powiemy tylko tyle, że będziecie musieli wcielić się w rolę członków zespołu śledczego rozwiązującego skomplikowaną tajemnicę kryminalną. Spryt, zręczność, spostrzegawczość, odwaga - wymagane!

Reflex Room
Specjalnie zaprojektowane pomieszczenie pozwalające przetestować waszą kondycję, refleks i dynamikę. Tutaj możecie rywalizować indywidualnie i drużynowo w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu pełnym przycisków na ścianach.
Pokój oferuje wiele trybów gry polegających na naciskaniu podświetlających się przycisków, w jak najkrótszym czasie! Myślisz, że jesteś szybki? To się jeszcze okaże ;)
 
Centrum Rozrywki Strefa Zoltar
ul. Jana z Kolna 36
81-354 Gdynia (I piętro, prawa klatka)
Tel: (58) 782-17-98
Kom: 792-226-588
www.strefazoltar.pl

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Dla posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna:
- 15% zniżki na bilety wstępu na grę elektronicznego paintballa
- 15% zniżki na bilety wstępu na Archery Arenę

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się