Klub Rodzica i Malucha w Galerii Malucha

adres:
ul. Traugutta 2, Gdynia
tel:
606 647 990
e-mail:
galeriamalucha@wp.pl
www:
https://www.facebook.com/galeria.malucha/
Klub Rodzica i Malucha w Galerii Malucha prowadzony przez Fundacją BOMALIHU,  to przyjazne miejsce, które tworzą wspólnie rodzice wychowujący dzieci, bazując na własnych zasobach i umiejętnościach. Klub  daje możliwość spotkania się z innymi rodzicami, dzielenia się problemami dotyczącymi rodzicielstwa i wychowywania dzieci oraz czas na wspólną zabawę z maluchami.
Główna ideą nam przyświecającą jest pozytywne rodzicielstwo, które  wzmacnia rozwój dziecka. W ramach klubu organizować będziemy spotkania edukacyjne ze specjalistami zajmującymi się tematyką wychowania i rodziny oraz spotkania zabawowe. Nasz Klub Rodzica  to miejsce wzmacniające rodziców w przestrzeni społecznej, pobudzające ich aktywności i energię twórczą. Wspólne i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem wpływa zarówno na jego prawidłowy rozwój, jak również aktywizuje rodziców. Szczególnie małe dzieci wymagające nieustannej opieki mogą być motorem odkrywania przez rodziców swoich pasji i umiejętności wykorzystywania codziennych sytuacji do wspólnego odkrywania i uczenia dziecka świata, relacji, uczuć.
Klub to również czas, który spędzamy razem ze swoimi dziećmi, poznajemy prawidłowe wzorce wychowawcze i odnajdujemy siebie w roli rodzica. I w końcu Klub to miejsce, gdzie nasze dzieci dobrze się bawią, a my wraz z nimi.
Spotkania organizowane w ramach Klubu Rodzica są nieodpłatne, spotykamy się w Galerii Malucha w Gdyni przy ul. Traugutta 2, Kontakt 606 647 990.
 

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się