Kuźnia Pływania Paulina Kreft

adres:
ul. ul. Leopolda Staffa 10, Gdynia
tel:
694013931
e-mail:
biuro@kuzniaplywania.pl
www:
www.kuzniaplywania.pl
Co nas wyróżnia:

SZKOLENIA PŁYWACKIE – SZYBKOŚĆ I INDYWIDUALIZM

To co wyróżnia nas na rynku to bez wątpienia najlepsze szkolenia pływackie prowadzone w wyjątkowy sposób. Nasz team to wykwalifikowana kadra trenerska, absolwenci i studenci AWFiS, doświadczeni trenerzy i instruktorzy pływania, narciarstwa zjazdowego, żeglarstwa, windsurfingu. Tu nie ma miejsca na przypadkowe osoby. W naszych programach szkoleniowych, wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania i ćwiczenia oparte na grach i zabawach. Do każdego uczestnika szkolenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wierzymy, że tylko i wyłącznie takie podejście daje nam szansę na zagwarantowanie szkolenia na najwyższym poziomie. Zarówno nauczamy od podstaw, jak i doskonalimy już nabyte umiejętności pływackie.

POCZUJ Z NAMI PRZYJEMNOŚĆ I RADOŚĆ Z PŁYWANIA. POŁĄCZENIE PASJI Z OGRMONĄ WIEDZA I WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Klub Kuźnia Pływania tworzą ludzie z pasją do sportu, którym praca z dziećmi i młodzieżą przynosi wiele radości i satysfakcji. Jesteśmy profesjonalną grupą ludzi, którzy postanowili swoje życie połączyć z przekazywaniem innym swojej wiedzy i pasji , tak aby inni mogli czerpać tyle radości z pływania, co my. Na każdych zajęciach staramy się zarażać Was miłością do pływania. Nauka pływania dla dzieci to świetna zabawa, a dla dorosłych zastrzyk pozytywnej energii

GWARANCJA ABSOLUTNEGO ZAANGAŻOWANIA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW

Łączy nas wspólne zamiłowanie do pływania oraz ciągłego doskonalenia się i czerpania maksymalnej przyjemności z pływania na pływalni I wodach otwartych. Podczas prowadzenia szkoleń pływackich jesteśmy w 120% zaangażowani. Będąc w wodzie, pomagamy przełamać pojawiający się strach i lęk przed wodą. Stawiamy na motywację naszych pływaków. Podnosimy poczucie własnej wartości i i sprawiamy, że dzięki naszym szkoleniom podnosicie swoją pewność siebie. Nasze relacje na zajęciach sa oparte na przyjaźni i rodzinnej atmosferze! Dzięki temu na twarzach dzieci pojawia się uśmiech, a dorośli szybko zdobywają nasze cenne zaufanie. To wszystko procentuje w szybsze i efektywne postępy w szkoleniu pływackim.

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA I WYJĄTKOWY KLIMAT ZAJĘĆ

W naszym klubie największy nacisk kładziony jest na wyjątkową atmosferę podczas zajęć, która odczuwalna jest na każdym kroku, co znacząco wpływa na szybsze postępy w szkoleniu pływackim. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie. Jednocześnie dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i ciekawie urozmaicone, tak aby każdy z zainteresowaniem w nich uczestniczył.

BEZPIECZEŃSTWO

Oprócz profesjonalizmu, zaangażowania ,świetnej atmosfery i zarażania sportową pasją podczas zajęć, kładziemy jednocześnie duży nacisk na bezpieczeństwo. Dlatego wszystkie nasze szkolenia są objęte limitowaną ilością uczestników, co gwarantuje wysoką jakość obsługi i dbanie o każdy szczegół. Nasze szkolenia pływackie realizowane są wyłącznie na sprawdzonych pływalniach i obiektach, z którymi współpracujemy od paru lat. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach od 3 do 6 osób. Dodatkowo podczas zajęć Trener przebywa z najmłodszymi w wodzie, dzięki czemu zwiększa się poczucie bezpieczeństwa dzieci w środowisku wodnym.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się