Tete-a-Tete Agnieszka Rychter-Kiełpińska

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Gen. M. Zaruskiego 2, Gdynia
tel:
607 093 798
e-mail:
wiczlino@teteatete.pl
www:
www.teteatete.pl
godz. otwarcia:
14:00-18:00
Nauczanie to nasza pasja. 10 lat doświadczenia, świetni lektorzy (w tym native speakerzy), kameralne grupy (maks. 7 osób), bogate pakiety promocyjne i oferta VIP — to nie wszystkie atuty! Zapraszamy, bez względu na wiek! Tete-a-Tete: Wiem, co mówię!
Niezwykły mariaż profesjonalizmu, innowacyjności i... pozytywnego szaleństwa. Niespotykane nagromadzenie doskonałej energii i ogromnej pasji. Jak dobrze, że mamy cztery oddziały — jeden by tego z pewnością nie wytrzymał! Tete-a-Tete nie jest szkołą sieciową. To kameralna szkoła osiedlowa, zlokalizowana po sąsiedzku, tuż obok Ciebie. Tak — niewykluczone, że widzisz nas z okien swojego domu!

Stworzyliśmy profesjonalną, nowoczesną szkołę językową a jednocześnie udało nam się zachować urok i wszystkie zalety małej szkoły osiedlowej. Stawiamy na kameralną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę, naukę w małych grupach. Zapewniamy indywidualne podejście do naszych kursantów, stały nadzór metodyczny, sprawną organizację i obsługę klientów. Naszej kompleksowej ofercie trudno się oprzeć. Naszym lektorom również: -)

Sprawimy, że posługiwanie się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim czy rosyjskim będzie prawdziwą przyjemnością.

W Tete-a-Tete uczą się wszyscy:
- dzieci - dla nich przygotowaliśmy wyjątkowy kurs językowy połączony z zabawą;
- młodzież - uczymy języka nieszablonowo: rozmawiamy o sprawach bliskich młodym ludziom, słuchamy dobrej muzyki, oglądamy interesujące filmy;
- dorośli - rozwijamy umiejętności komunikacyjne i zastosowanie języka w codziennych sytuacjach;
- Twoi pracownicy - prowadzimy kursy u Państwa w firmie, oferujemy również kursy specjalistyczne i biznesowe

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna zniżka 100 zł na roczne grupowe kursy językowe dla wszystkich członków rodziny (dorośli i dzieci).
Zniżka jest ważna przy zapisach na kurs do końca września.
Wszystkie rabaty (w tym zniżka z Kartą Mieszkańca) sumują się do maksymalnej kwoty 200 zł.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się