TURBO JAZDA TADEUSZ

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Unruga 50, 81-181 Gdynia
tel:
600 085 998
e-mail:
biuro@turbojazdatadeusz.pl
www:
www.turbojazdatadeusz.pl

Celem naszej firmy jest profesjonalne przygotowanie kandydatów na kierowców. Zajmujemy się również doszkalaniem kandydatów na kierowców po niezdanym egzaminie państwowym lub w trakcie oczekiwania na egzamin, ale również doskonalimy umiejętności osób posiadających prawo jazdy, które pragną poczuć się pewniej za kierownicą i chcą nabrać wprawy np. w niektórych manewrach drogowych, bądź odświeżyć przepisy, a także otrzymać praktyczne wskazówki odnośnie poruszania się po mieście, na trasie itd. Korzystamy również z nowoczesnej metody nauczania e-learning. Jest to atrakcyjna forma nauki teorii w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie (za pośrednictwem na laptopa, smartfonu, tabletu). Wybór należy do Ciebie! :)

Naszych instruktorów cechuje przede wszystkim wysoka kultura osobista, cierpliwość, opanowanie i przyjazne usposobienie. Instruktorzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, poprzez uczestniczenie w specjalistycznych kursach i szkoleniach, posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki kierowania pojazdem i bezpieczeństwa na drodze, na co kładziemy największy nacisk.

Na bieżąco modyfikujemy procesy szkolenia dostosowując je do aktualnych przepisów prawnych i indywidualnych potrzeb osób szkolonych.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

5% zniżki na kurs prawa jazdy kat.B

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się