Fizjobalance – rehabilitacja i masaż

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Starowiejska 54/2, 81-094 Gdynia
tel:
600 211 120
e-mail:
kontakt@fizjobalance.pl
www:
www.fizjobalance.pl

Oferujemy rehabilitację dzieci i młodzieży z problemami rozwojowymi, wadami postawy, po przebytych urazach i złamaniach. Stawiamy na funkcjonalne podejście oraz indywidualną terapię dobraną dla każdego małego pacjenta. Jeśli zauważyłaś/eś, że Twoje dziecko: stawia stopy do środka, ma tendencję do koślawienia lub szpotawienia kolan, ma uwypuklony brzuch, odstające łopatki, a plecy okrągłe lub podejrzewasz skrzywienie kręgosłupa, zapraszamy na konsultację i profesjonalną terapię:ćwiczenia korygujące sylwetkę, edukacje pacjenta i rodziców, naukę prawidłowych nawyków ruchowych.

Specjalizujemy się w rehabilitacji zachowawczej, pourazowej narządu ruchu. W swojej praktyce, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb pacjentów, łącząc znane techniki masażu leczniczego z najnowocześniejszymi, skutecznymi metodami terapeutycznymi takimi jak: masaż tkanek głębokich, terapia manualna tkanek miękkich czy Kinesiology Taping oraz bardzo skuteczny trening stabilizujący kręgosłupa.

Zapraszamy również na treningi personalne pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Oferujemy trening: redukujący tkankę tłuszczową,wydolnościowy, funkcjonalny,siłowy i wzmacniający. Efektywne i bezpieczne ćwiczenia fizyczne dostosujemy do Twojej kondycji, potrzeb i możliwości.

„Naszą główna dewizą jest zaszczepenie w naszych podopiecznych
zdrowego stylu życia.”

 

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna:
- 10% zniżki na rehabilitację dzieci (konsultacja, ćwiczenia, rehabilitacja)
- 10% zniżki na rehabilitację dorosłych (masaże lecznicze, terapie manualne tkanek miękkich).

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się