Ośrodek Interwencji Kryzysowej

adres:
ul. Biskupa Dominika 25, 81-402 Gdynia
tel:
58 622 22 22
e-mail:
interwencja@zps.net.pl
www:
www.zps.net.pl
godz. otwarcia:
Ośrodek czynny jest całodobowo przez wszystkie dni tygodnia. Zalecany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby umówić się na spotkanie z psychologiem.
Ośrodek Interwencji Kryzysowej jest placówką należącą do Zespołu Placówek Specjalistycznych im. K. Lisieckiego „Dziadka” w Gdyni.
Ośrodek świadczy całodobową pomoc interwencyjną, psychologiczną osobom lub rodzinom, które znajdują się w sytuacji kryzysowej i chcą przy pomocy specjalistów rozwiązać własne problemy, poradzić sobie z trudnymi emocjami, odzyskać wpływ na swoje życie, uzyskać wsparcie bądź informacje.

Oferta pomocy adresowana jest do wszystkich mieszkańców Gdyni – osób dorosłych, dzieci i młodzieży będących w kryzysie o naturze psychicznej na skutek różnych, trudnych wydarzeń życiowych takich jak: doświadczanie przemocy, kryzysy i konflikty rodzinne, strata bliskiej osoby, długotrwała choroba, utrata pracy i nagłe zmiany życiowe, myśli i zachowania samobójcze, nadużycia seksualne, pokrzywdzenie przestępstwem i inne trudności emocjonalne.


Formy udzielanej pomocy:
 
  • Indywidualne konsultacje psychologiczne
  • Otwarta grupa psychoedukacyjna dla osób doświadczających przemocy
  • Psychoterapia indywidualna, par i rodzin realizowana w gabinetach zewnętrznych
  • Konsultacje z prawnikiem (dla klientów OIK)
  • Konsultacje z pracownikiem socjalnym (dla klientów OIK)
 
Ośrodek czynny jest całodobowo przez wszystkie dni tygodnia. Zalecany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby umówić się na spotkanie z psychologiem.
 
Kontakt: ul. Biskupa Dominika 25, 81-402 Gdynia, tel. 58 622 22 22,
e-mail: interwencja@zps.net.pl       www.zps.net.pl

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się