BAZA SPORT GDYNIA

adres:
ul. Grottgera 19 wjazd od Syrokomli, 81-438 Gdynia
tel:
535020090
e-mail:
biuro@bazasportgdynia.pl
www:
www.bazasportgdynia.pl
Zapraszamy wszystkich do nowo otwartych całorocznych kortów tenisowych w Gdyni . Nasza Baza mieść się na Wzgórzu Maksymiliana. Organizujemy szkolenia tenisowe dla dzieci i dorosłych , treningi indywidualne , sportowe urodziny dla dzieci . Zapraszamy również wszystkich amatorów badmintona.

SZKÓŁKA TENISOWA
Szkółki tenisowe dla dzieci w Gdyni na Wzgórzu Maksymiliana. Regularne treningi pozwalają osiągać coraz lepsze efekty, a dzieci uczą się współpracy i funkcjonowania w zespole. Profesjonalna kadra prowadzi zajęcia przystosowane do umiejętności naszych zawodników . Przestronny domek klubowy umożliwi rodzicom przyjemny i spokojny odpoczynek w oczekiwaniu na zakończenie zajęć.


URODZINY NA KORCIE
Wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu zapraszamy do zorganizowania „Sportowych Urodzin” Dziecka wspólnie z Nami. 
Nasi animatorzy poprowadzą uroczystość zgodnie z oczekiwaniami naszych małych gości . Nie zabraknie elementów dobrej zabawy , śmiesznych konkurencji i odrobiny rywalizacji w grupach. Każdy z uczestników otrzyma wygrawerowany pamiątkowy medal, a dla Naszego Jubilata czekać będzie pamiątkowy Puchar oraz nagroda niespodzianka. Do wspólnej zabawy z dziećmi zapraszać będziemy również odważnych rodziców. Więcej informacji tel 535 020 090

PÓŁKOLONIE SPORTOWE

Już wkrótce rozpoczniemy zapisy na półkolonie sportowe na terenie BAZA SPORT GDYNIA. Planujemy zająć dzieci aktywnym wypoczynkiem w czasie ferii zimowych 2016. Mamy na celu zapewnienie dzieciom interesującej formy spędzenia wolnego czasu, w okresie wolnym od zajęć w szkole. Będziemy aktywnie trenować, ale też bawić się i uczyć. Poprzez zabawę i urozmaicone zajęcia prowadzone z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania, będziemy uczyć i promować  tenis ziemny wśród najmłodszych.

GDZIE:

Organizatorem Zimowych Półkolonii Sportowych jest BAZA SPORT GDYNIA. Nasi trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie, ale i pasję oraz odpowiednie podejście do dzieci. Zajęcia odbywają się na nowoczesnych całorocznych kortach tenisowych nieopodal Centrum Gdynia Komfortowe warunki, wysoka temperatura na ogrzewanych halach pozwala na prowadzenie zajęć z dziećmi bez obawy o warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Ponadto przestronny i komfortowy domek klubowy usytuowany pomiędzy kortami stanowi doskonałe miejsce zabaw i innych aktywności oraz do stałej obserwacji tego co dzieje się na kortach.

ATRAKCJE , TRENINGI , ZABAWA :

Zajęcia odbywają się w kilku osobowych grupach. Każdego dnia zaplanowaliśmy minimum 3 treningi tenisa ziemnego przeplatane grami i zabawami z różnych dyscyplinami sportowych . Ponadto w programie znajdziemy czas na wspólne wyjście do innych atrakcji w terenie (szczegóły wkrótce)
W ramach zajęć odbywają się będą :

-Nauka i doskonalenie gry w tenisa

-zabawy i gry w piłkę nożną, unihokeja, dwa ognię

-Turniej Piłki Nożnej z nagrodami

– Turniej Tenisowy

– Konkursy rysunkowe

-i wiele innych.

Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i dyplom

 

DLA, KOGO:

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. Grupy utworzone zostaną pod względem wieku

Termin i czas trwania turnusu:

I turnus 15-19.02.2016

II turnus 22-26.02.2016

Turnus trwa 5 dni (od poniedziałku do piątku) Zajęcia rozpoczynają się codziennie o godz. 8.00 – 9.00 , a kończą o godz. 16.00, odbiór dzieci 16.00-17.00)

Zapisy:

Telefonicznie pod numerem 535 020 090

Email : biuro@bazasportgdynia.pl

Liczba miejsc na każdy turnus jest  ograniczona

Opłata:

490zł/os/turnus

440zł/os/turnus przy zapisie na 2 turnusy lub przy zapisie rodzeństwa

Wyżywienie:

W ramach Zimowych Półkolonii zapewniamy dwa posiłki dziennie: drugie śniadanie i obiad oraz nieograniczony dostęp do owoców i napojów (woda, napoje owocowe, jabłka, banany, itp.).

Sprzęt sportowy:

Każdemu uczestnikowi zapewniamy sprzęt sportowy. Będzie on dobrany do umiejętności, wieku i charakteru prowadzonych zajęć.

 

 

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się