Nauka Pływania AQUASWIM

adres:
ul. Radosna 6b/5, 81-578 Gdynia
tel:
607 514 517
e-mail:
biuro@aquaswim.com.pl
www:
www.aquaswim.com.pl

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży to nasza specjalność, ale ofertę kierujemy do osób w każdym wieku. Prowadzimy zajęcia już od wieku przedszkolnego (od 4 lat). Zajęcia prowadzone są w grupach do 4 osób na 1 instruktora na etapie początkującym – oswajanie z wodą.  4-6 osób w grupach średnio-zaawansowanych i 6-8 osób w grupach zaawansowanych. Na każdym etapie nauki stosowana jest indywidualizacja nauczania. Uczestnicy zajęć zostają zakwalifikowani do grupy ćwiczebnej zgodnie z poziomem umiejętności. W miarę uzyskiwanych postępów następuje indywidualna kwalifikacja do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.
Uczymy pływać na czterech stopniach zaawansowania:
 

  1. Początkujący
  2. Średnio-zaawansowany
  3. Zaawansowany
  4. Sportowy

 
Oferta dla młodzieży i dorosłych:
nauka i doskonalenie technik pływania
 
Zajęcia odbywają się na gdyńskich pływalniach:
 
KRYTA PŁYWALNIA GDYNIA WITOMINO
ul. Stawna 4/6 www.plywalniawitomino.pl

KRYTA  PŁYWALNIA GDYNIA KARWINY
ul. Leopolda Staffa 10 www.basenkarwiny.zsp2.gdynia.pl

RELAXCENTER - HOTEL MERCURE
ul. Armii Krajowej 22 www.relaxcenter.pl

Zdrowotne znaczenie pływania:
Pływanie to jeden z najzdrowszych sportów i bardzo korzystnie wpływa na organizm ludzki. To forma rekreacji ruchowej, dyscyplina sportowa oraz terapia ruchowa. Zajęcia w wodzie cieszą się ogromnym powodzeniem zwłaszcza wśród dzieci. Są połączeniem przyjemności, jaką dają zabawy z doskonaleniem umiejętności pływania i działaniem terapeutycznym – korekcją wad postawy. Kto pływa mniej choruje oraz jest uodporniony na przeziębienia. Taka forma ruchu nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale również odpręża i uspokaja.
Podczas pływania zaangażowane są prawie wszystkie mięśnie i stawy, co umożliwia rozbudowanie gorsetu mięśniowego, który utrzymuje prawidłową postawę. Środowisko wodne odciąża kręgosłup oraz sprzyja rozluźnianiu mięśni spiętych niepotrzebnie, a odpowiednie ćwiczenia nie powodują kontuzji ani urazów. Pływanie to przyjemność i mnóstwo korzyści dla organizmu.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się