Fit 4 Elite

adres:
ul. Strzelców 1, Gdynia
tel:
733 100 688
ZNAJDŹ NAS
Ul. Strzelców 1
Gdynia
 
Zadzwoń 733 100 688
 
GODZINY OTWARCIA
Poznaj najbardziej rewolucyjną metodę treningową XXI wieku jaką bez wątpienia jest EMS.
 
EMS (Electrical muscle stimulation) to nic innego jak elektrostymulacja mięśni podczas wysiłku fizycznego. Główna zasada działania tej metody jest zbliżona do tego z czym mózg musi poradzić sobie podczas normalnego ruchu. Nasza naturalna jednostka sterująca wysyła impulsy elektryczne pobudzające mięśnie do pracy, dzięki czemu możliwy jest skurcz mięśni. Podczas treningu wspomaganego metodą EMS specjalna maszyna „wzmacnia” działanie mózgu wysyłając dodatkowe impulsy. W trakcie specjalnych ćwiczeń pod okiem instruktora maszyna wysyła impulsy elektryczne do mięśni głębokich (stabilizujących) zmuszając je do skurczu, co bez użycia tej technologii jest bardzo ciężkie do osiągnięcia.

Trening z użyciem tej metody to doświadczenie nieporównywalne z żadną inna metodą treningową. Do ćwiczeń trzeba ubrać specjalny przylegający kombinezon na który ubiera się kamizelkę zawierającą elektrody pobudzające mięśnie impulsami elektrycznymi, która podłączona jest do maszyny. Dodatkowo dla wzmocnienia efektów połączone z kamizelka opaski ubiera się na biodra ,ramiona i uda.

Metoda EMS powoduje szybki przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnym spadku poziomu tłuszczu i cellulitu. Trening pozwala również modelować kształt ciała i ujędrnić mięśnie. Wszystko to osiągane jest podczas 30 minutowego treningu. Rewolucyjność tej metody sprawia ,że efekty odczuwane są już po 1 treningu.

Maszyna, nad która przez cały trening czuwa trener, może jednocześnie pobudzać aż 8 grup mięśni głębokich. Kolejną zaletą jest możliwość ustawienia różnej intensywności impulsów dla poszczególnych grup. Instruktor jednocześnie cały czas monitoruje samopoczucie ćwiczącego.

Zakres działania Fit 4 Elite to nie tylko trening EMS. Dajemy możliwość kompleksowego budowania formy fizycznej, czy realizowania swoich celów poprzez rozszerzenie oferty ponad nasz najsilniejszy punkt. Poza treningiem EMS w naszej ofercie znajduje się: Fizjoterapia, trening personalny oraz jogging.
 

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się